Vergi, Mevzuat ve Teşvik Bakış Açısı ile: Covid-19 Süreci Şirketinizde Nasıl Yönetilmeli?

Satın Al Danışmanlarımız

Nedir ?

Toplantı öncesi müşterinin ilgi alanları ve soruları alınır ve müşteriye özeli içerik hazırlanarak toplantı gerçekleştirilir. Toplantıya Sistem Global'in tüm Türkiye'de çok sayıda proje deneyimi olan ve Covid-19'a özel farklı tecrübeler elde etmiş olan yetkin Mevzuat ve Risk , Mali ve Ar-Ge uzmanları birlikte yer almaktadırlar. 

Covid-19'un 

İşçi-İşveren ilişkileri, Sözleşmeler ve Genel Kurullara

Mali ve Vergi Yükümlülüklerine ve

Ar-Ge/Tasarım Merkezlerine ve Ar-Ge Projelerine

yansımalarının her konunun uzmanı ile ele alındığı ve müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirildiği kapsamlı bir hizmettir.

Özellikler

1

Mevzuatsal Hak ve Yükümlülüklerinizi Öğrenin! Covid-19 kapsamında işçi- işveren ilişkilerinin doğru şekilde yönetilmesi, Covid-19'un sözleşmelere etkileri ve şirketlerin Covid-19 kapsamında Türk Ticaret Kanunu çerçevesinde yükümlülükleri hakkında bilgi verilecektir.

2

Vergisel Hak ve Yükümlülükleriniz Öğrenin! Mali yükümlülüklerdeki ertelemeler, ihracat bedellerinin Türkiye’ye getirilmesi için alınabilecek önlemler, KDV iadesine yönelik yapılması gerekenler hakkında bilgi verilecektir.

3

Ar-Ge Projesi Uygulamalarını Öğrenin! Kısa çalışma vb. uygulamaların Ar-Ge ve Tasarım Merkezi uygulamalarına ve TEYDEB projelerine yansımaları, Covid-19'a özel açıklanan destek ve teşvik programları hakkında bilgi verilecektir.

Faydalar

1

Bütünleşik Yaklaşım: 3 farklı disiplinden uzmanların tek bir toplantı kapsamında konuyu 360 derece değerlendirerek, ortak yaklaşım ortaya koyacak olması.

2

Gerçek Örnekler: Sadece teorik değil, yaşanan vakalar üzerinden pratik yaklaşımlar getirecek olması.

3

Şirketinize Özel: Şirkete özel konuların önceden belirlenmesi ile verimli ve şirketinize özel bir danışmanlık verilecek olması.

Hemen Satın Al

Size Uygun Olan Paket Seçimi Yapınız

Teklif Al


Özel talep ve sorularınız için bizimle ile iletişime geçiniz.


Teklif Al